مسابقات رباتیک دانشگاه تهران

کسب مقام در مسابقات رباتیک دانشگاه تهران

کسب مقام دوم و سوم در مسابقات رباتیک دانشگاه تهران توسط دانش پژوهان پرتلاش روبوکو موفقیتی دیگر را نصیب این گروه آموزشی کرد.

آن چه از اهمیت بالا برخوردار است حضور شجاعانه دانش پژوهانی است که توانستند به این دوره از مسابقات رباتیک دانشگاه تهران راه یابند.

مدیریت مجموعه روبوکو خانم کهندل در خصوص این موفقیت بیان داشتند:

” از نظر من و هیئت مدیره روبوکو حضور، تلاش، رقابت و تجربه ای که دانش پژوهان روبوکو کسب کردند حائز اهمیت است و برد و باخت تنها یک حالت ظاهری است.

دانش آموزان نباید تنها با این مقام ها قضاوت شوند، به شخصه دانش پژوهانی را دیدم که برای این مسابقات به سختی تلاش کردند و مقامی هم کسب نکردند اما از نظر من آن ها برنده اند و مطمئن هستم که نتیجه این تلاش به زودی توسط خداوند رحمان به آن ها بازخواهد گشت.

تجربه بزرگترین و ارزشمندترین جایزه ای است که ما از حضور در مسابقات، رقابت ها و حضور در جمع های مختلف کسب می کنیم، و ثمره آن از تمام جوایز دیگر پایدار تر است

من به تمام دانش پژوهان روبوکو که در این مسابقات حضور داشتند تبریک می گویم و برای همه آن ها آرزوی موفقیت میکنم.”

مسابقات رباتیک دانشگاه تهران در اسفندماه ۱۳۹۷ در پردیس دانشکده فنی برگزار شد و خانم آرام خادمی کیا از موسسه قلم و آقای محمدسام نیکبخت از دبستان حضرت ولیعصر عج توانستند به ترتیب رتبه های دوم و سوم را در لیگ نوآوری کسب نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *