مسابقات استانی رباتیک دانش آموزی

مسابقات استانی رباتیک و نوآوری دانش آموزی

مسابقات استانی رباتیک و نو آوری دانش آموزی این بار با سبکی متفاوت و با تاکید بر افزایش خلاقیت و نوآوری دانش آموزان برگزار می گردد.

مسابقات در بخش دختران و پسران برگزار میگردد.

مسابقات رباتیک دانش آموزی معمولا در آیتم های ربات جنگجو، آتشنشان، فوتبالیست، تعقیب خط، نوریاب و مسیر یاب برگزار می گردد. از آنجا که در این آیتم ها ممکن است دانش آموز از کمک دیگران استفاده نماید، کانون رباتیک و خلاقیت اوج سبکی نو را برای مسابقات رباتیک طراحی نموده است.

این مسابقات که برای اولین بار در تهران برگزار می گردد، علاوه بر سنجش خلاقیت دانش آموزان، به رشد فکری و افزایش ایده های آنها نیز کمک می کند.

نوآوری و رباتیک در تلفیقی اندیشمندانه به دانش پژوهان این امکان را می دهد تا خلاقیت و رشد فکری خود را در محیطی عادلانه محک بزنند.

مسابقات استانی رباتیک و نوآوری در سطح دانش آموزی و عموما در سنین دبستان برگزار گردیده، که همراهی مدیران فرهیخته مراکز آموزشی شهر تهران سبب برگزاری با شکوه تر این مسابقات شده است.

مسابقات رباتبک در دو بخش دانش آموزان دختر و پسر برگزار خواهد شد. میزبان مسابقات پسران موسسه فرهنگی آموزش قلم و میزبان مسابقات دختران، دبستان غیر دولتی دخترانه گل مریم خواهد بود.

در این مسابقات دانش آموزانی از دبستان جویای علم، موسسه گلهای دانش، موسسه فرهنگی و آموزشی قلم، کانون اسلامی انصار در بخش پسران حاضر هستند.

مسابقات استانی رباتیک و نوآوری را اعضای ارشد روبوکو و مدرسین این مجموعه بررسی و داوری می نمایند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *