شروع کلاس خلاقیت برای کودکان در موسسه گلها

شروع کلاس خلاقیت برای کودکان در موسسه گلها و سایر موسسات برتر تهران با بکارگیری ۴ تکنیک خلاقیت به نتایج رضایت بخشی رسیده و به بار نشست.

یکی از اهداف اصلی کانون رباتیک و خلاقیت از همان شروع کار، رشد خلاقیت و پرورش استعدادهای دانش پژوهان بوده است. مدیران این مرکز با تشخیص این مسئله مهم، دوره های تربیت مربی خلاقیت را زیر نظر مرکز جهانی خلاقیت گذراندند و همینک با کسب تجربه در کلاس های مختلف، با رعایت اصول روانشناسی اقدام به برگزاری کلاس های تخصصی خلاقیت می نمایند.

موسسه گل ها از جمله مراکزی است که به شکلی دلسوزانه برای رشد فرهنگ و دانش کودکان و نوجوانان تلاش می کند. این مرکز پس از برگزاری موفق آمیز کلاس های رباتیک، کلاس های خلاقیت را نیز برگزار نموده است که دانش آموزان این کلاس ها روز به روز دچار تغییرات مثبتی می شوند.

در کلاس های خلاقیت برای کودکان چه گذشت؟

شروع کلاس خلاقیت در موسسه گلها

کلاس خلاقیت

کلاس های خلاقیت با تکنیک بارش فکری و کلاژ پیشرفت و نمونه کارهای جالبی از دانش آموزان در پایان هر جلسه ابداع گردید که برخی آموزش و برخی حاصل کار خود دانش پژوهان بود.

در کل حوزه های نقاشی، قصه، کلاژ، سفال و نمایش از محورهای اصلی کلاس خلاقیت می باشند که با استفاده از تکنیک های خلاقیت آموزش داده می شوند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *