مسابقات رباتیک دانش آموزی تهران کاپ

برگزاری استاندارد مسابقات رباتیک دانش آموزی تهران

برگزاری استاندارد مسابقات رباتیک دانش آموزی تهران ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه در دانشگاه تهران برگزار می گردد. دانش پژوهان روبوکو به این مسابقات راه پیدا کردند.

هر ساله در شهرهای مختلف کشور مسابقات رباتیک با قوانین مختلفی برگزار می گردد، در این بین تنها برگزیدگان مسابقات ایران اپن و مسابقات دانشگاه تهران به مسابقات جهانی اعزام می شوند.

که این مهم به استاندارد بودن این مسابقات در سطح جهانی اشاره دارد.

قوانین وضع شده، لیگ های موجود و همچنین نحوه برگزاری مسابقات همگی دارای سطح مطلوبی بوده و حضور در این مسابقات می تواند تجربه ای متفاوت، با شکوه و تاثیرگذار برای دانش آموزان در پی داشته باشد.

حضور در مسابقات رباتیک دانش آموزی مانند هر مسابقات دیگری به دانش پژوهان فرصتی می دهد تا علاوه بر تلاش برای رقابت و هدفمندی بیشتر خود را در بین هم اهدافانشان بسنجند و برای ادامه مسیر برنامه ریزی بهتری داشته باشند.

استاندارد سازی در زمینه رباتیک و مسابقات رباتیک دانش آموزی هدفی است که روبوکو دنبال می کند که همکاری و همفکری با متخصصان دانشگاه تهران در پی تحقق این آرمان می باشد.

در این دوره از مسابقات رباتیک دانش آموزی تهران کاپ دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی تا دهم متوسطه پس از تایید علمی می توانند حضور پیدا کنند، و برگزیدگان این دوره از مسابقات برای حضور در مسابقات جهانی به انگلستان اعزام می گردند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *