اهدا جوایز مسابقات استانی رباتیک

آموزش رباتیک و کار آفرینی کودکان

آموزش رباتیک و کار آفرینی کودکان در مدارس تهران با همکاری کانون رباتیک و خلاقیت اوج( روبوکو) آغاز گردید. و با استقبال والدین همراه شد.

در حال حاضر مدارس متعددی در زمینه آموزش رباتیک و کار آفرینی کودکان با روبوکو در حال همکاری می باشند.

که مناطق ۳، ۵، ۱۴، ۱۵ از فعالترین آن ها می باشند.

خوشبختانه در سال گذشته تعدادی از دانش پژوهان رباتیک به عنوان کمک مربی انتخاب شده و توانستند به مرحله درآمدزایی دست یابند. که اهمیت این مسئله در بهبود روابط، مدیریت و شخصیت اجتماعی دانش پژوهان بوده است.

علاوه بر دانش پژوهان طرح کارآفرینی روبوکو فارغ التحصیلان دانشگاهی را نیز شامل شده و در سال گذشته ده ها نفر پس از گذراندن دوره های فشرده توسط این مرکز جذب شده اند.

رباتیک و کارآفرینی

آموزش رباتیک و کارآفرینی

مدیران روبوکو بر این باورند که سن کودکی بهترین زمان ممکن جهت تشکیل شخصیت اجتماعی کارآمد می باشد، پس اگر می خواهیم کودکان ما در آینده افرادی موفق باشند و بتوانند در زمینه کاری و مالی موفق عمل کنند می بایست در دوران کودکی آموزش های لازم را ببینند.

دانش پژوهان روبوکو پس از گذراندن دوره های مربوطه رباتیک طبق نظر مربی، کاندیدای کمک مربی می شوند و پس از گذراندن دوره کوتاه کلاسداری می توانند در کنار مربی ها در سمت کمک مربی مشغول به فعالیت شوند.

این افراد پس از دیپلم نیز جذب کانون رباتیک و خلاقیت اوج خواهند شد و می توانند در کنار ادامه تحصیل به درآمد زایی خوبی دست یابند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *