اموزش رباتیک در قالب کلاس فوق برنامه

آموزش رباتیک در قالب کلاس فوق برنامه

آموزش رباتیک در قالب کلاس فوق برنامه در مدارس تهران برگزار می گردد. استقبال مدیران از رباتیک بدلیل بازدهی بالا و دستاورد های چشمگیر این رشته می باشد.

آن چه امروزه در کلاس های رباتیک دانش آموزی بیان می شود می تواند پلی به سوی جشنواره خوارزمی، جابربن حیان و حتی ثبت اختراع از سوی مدارس باشد که البته وجود کادری متخصص و با تجربه را در زمینه آموزش رباتیک می طلبد.

کلاس های رباتیک در ادغام با بحث های پژوهشی و خلاقیت می توانند اختراعاتی بی نظیر را رقم بزنند که در سطوح دانش آموزی چشمگیر و تحسین برانگیز باشد.

تدریس درست، برنامه مدون و کاربردی، جشنواره ها و مسابقات بصورت رقابتی و تشویق کننده همگی می توانند دانش آموزان را در رشته رباتیک به مسیری صحیح و ادامه دار رهنمون سازند.

آموزش رباتیک در قالب کلاس فوق برنامه چقدر می تواند مفید باشد؟

عموما مدارس یکی از بهترین، نزدیکترین و مناسب ترین گزینه هایی هستند که دانش آموزان می توانند کلاس های فوق برنامه خود را در آن ها بگذرانند.

مدارس غیر انتفاعی نیز به خودی خود کلاسهای فوق برنامه را بصورت جزئی از برنامه اصلی در طی سال دنبال می کنند.

حال اگر این کلاس ها و ساعات به رباتیک اختصاص داده شود زمان و هزینه ای که مدرسه و خانواده ها صرف می کنند می تواند نتیجه ای چندین برابر سایر کلاس ها داشته باشد.

چرا که از کلاس های رباتیک می توان به مسابقات مختلف منطقه ای ، استانی ، و کشوری، جشنواره های کشوری، نمایشگاه های تبلیغاتی مدارس و میدان های رقابتی دیگر ورود پیدا کرد.

و در واقع زمان و هزینه اضافه ای برای موارد گفته شده صرف نمی گردد.

ربوکو مفتخر است که طی چندین سال تجربه کاری خود بعنوان مجری برگزاری کلاس های رباتیک، خلاقیت و کامپیوتر توانسته است مقام های متعددی در مسابقات استانی رباتیک، راهیابی به بزرگترین مسابقات کشوری رباتیک دانش آموزی، انتخاب مدیران ربوکو بعنوان داوران مسابقات کشوری رباتیک و … را در کارنامه کاری خود درج نماید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *